Vážení občané,

Zastupitelstvo městské části Praha 13 usnesením č. 457 ze dne 20.1.2010  schválilo

Rozpočet městské části Praha 13 na rok 2010

Jednotlivé konkrétní položky rozpočtu jsou pro informaci k dispozici v Ekonomickém odboru (4.patro) a v Informační recepci (přízemí), kde je kompletní rozpočet (tabulky a komentáře) k dispozici v písemné podobě.

Ing. Gabriela Kloudová, MBA
zástupkyně starosty pro ekonomickou oblast

Vyvěšeno dne : 28.1.2010

Rozpočet  městské části Praha 13 na rok 2010 (hlavní činnost, příspěvkové organizace a finanční plán zdaňované činnosti včetně správcovských firem) - kompletní tabulky a komentáře