Vážení občané,

Zastupitelstvo městské části Praha 13 usnesením č. 17 ze dne 9. 3. 2011  schválilo

Rozpočet  městské části Praha 13 na rok 2011

Jednotlivé konkrétní položky rozpočtu jsou pro informaci k dispozici v Ekonomickém odboru (4.patro) a v Informační recepci (přízemí), kde je kompletní rozpočet (tabulky a komentáře) k dispozici v písemné podobě.

Ing,. David Vodrážka
starosta MČ Praha 13

Vyvěšeno dne : 17. 3. 2011

Rozpočet městské části Prahy 13 na rok 2011 (hlavní činnost, příspěvkové organizace a finanční plán zdańované činnosti včetně správcovských firem)- kompletní tabulky a komentáře