Zastupitelstvo městské části Praha 13 usnesením č. 0129/2016 ze dne 10. 2. 2016 schválilo Rozpočet městské části Praha 13 na rok 2016.

Rozpočet rozepsaný na jednotlivé položky je pro informaci k dispozici v budově radnice  v Ekonomickém odboru (4. Patro) a také v Informační recepci (přízemí), kde je připraven k nahlédnutí  kompletní rozpočet (tabulky a komentáře) v písemné podobě.

Naleznete jej také na internetu (www.praha13.cz) v oblasti Městská část – Důležité dokumenty.

Ing. David Vodrážka
starosta

Rozpočet městské části Praha 13 na rok 2016

(hlavní činnost, finanční plán zdaňované činnosti včetně správcovských firem a příspěvkové organizace)