Vážení občané,
Zastupitelstvo městské části Praha 13 usnesením č. UZ 0032/2015 ze dne 4. 3. 2015 schválilo Rozpočet městské části Praha 13 na rok 2015.

Jednotlivé konkrétní položky rozpočtu jsou pro informaci k dispozici v budově radnice v Ekonomickém odboru (4.patro), v Informační recepci (přízemí), kde je kompletní rozpočet (tabulky a komentáře) k dispozici v písemné podobě.
Naleznete jej také na internetu (www.praha13.cz) v oblasti  Městská část > Důležité dokumenty.

Ing. David Vodrážka
starosta

Rozpočet městské části Praha 13 na rok 2015

(hlavní činnost, finanční plán zdaňované činnosti včetně správcovských firem a příspěvkové organizace)