PhDr. Hana Tomková
Tel.: 777 699 004
E-mail: aqua-aerobic[zavináč]volny[tečka]cz
URL: www.aqua-aerobic.cz

 

Od 6. 3. 2007 Aqua Aerobic Team pravidelně cvičí v Aquaparku Barrandov, každé úterý od 18 do 19 hod. a každý čtvrtek od 19 do 20 hod.

Aqua aerobik je aerobní cvičení ve vodě, která sahá cvičícím zhruba do poloviny hrudníku. Je zaměřený na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a vytvarování těla. Vodní prostředí má příznivé účinky na páteř a pohybovou soustavu. Oproti ostatním formám aerobicu je to cvičení bez jakýchkoliv otřesů a tím nejúčinněji chrání nejen klouby, ale i kardiovaskulární systém.

Při aqua aerobiku dochází až čtyřikrát rychleji k redukci váhy než při cvičení na suchu, nedochází k přetěžování kloubů, páteře a oběhového systému, aqua aerobik má rehabilitační účinky, pohyb ve vodě navozuje fyzické i psychické uvolnění. Odpor vody umožňuje trénink svalové síly i vytrvalosti, díky tlaku vody na povrch těla dochází k masážnímu efektu, který přispívá k lepšímu odbourávání podkožního tuku, formování postavy a k prevenci celulitidy.

Cvičení jsou vedena proškolenými instruktory. Začlenit se můžete kdykoliv, jedná se o jednoduché cvičení bez choreografie. Vstup na cvičení je s platnou permanentkou. Permanentku na deset hodin, dvacet hodin nebo permanentku neomezenou je možné zakoupit v daných termínech vždy před cvičební hodinou, přímo na místě před dámskou šatnou, nebo objednat po internetu.

 

Zveřejněno: 19.01.2007 – Admin Administrator ; Přečteno 11901 x
Vytisknout