BUDOUCNOST SLUNEČNÍHO NÁMĚSTÍ

Zveme vás do informačního kontejneru.

Institut plánování a rozvoje hl. města Prahy (IPR) vám představuje upravený návrh architektonicko-urbanistické studie Slunečního náměstí, jejího okolí i pěší třídy po zapracování komentářů od veřejnosti.

V březnu letošního roku jsme vám představili návrh architektonicko-urbanistické studie “Sluneční náměstí a pěší korzo Seydlerova” v rámci online streamu vysílaného z Centra architektury a městského plánování (CAMP). Odstartovali jsme tím sběr podnětů ke studii, který běžel až do konce dubna. Získali jsme od vás 631 vyplněných dotazníků. K návrhu také zaslali své připomínky zástupci a zástupkyně místních SVJ formou otevřeného dopisu. Za vaše názory velmi děkujeme!!!

S výstupy a samotným návrhem vás seznámíme v rámci informačního kontejneru, který bude umístěn na Slunečním náměstí od pondělí 13.9. do čtvrtka 16. 9. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a zapojíme vás do dalších fází projektu.

Kontejner pro vás bude otevřen:

Pondělí 13. 9.           15.00 - 19.00 hod.
Úterý 14. 9.               14.00 - 18.00 hod.
Středa 15. 9.             15.00 - 19.00 hod.
Čtvrtek 16. 9.            14.00 - 18.00 hod.

Návrh studie vznikl ve spolupráci s městskou částí Praha 13 a Magistrátem hl. města Prahy. Zpracovatelem studie je společnost ARCHUM architekti.

Bližší informace k projektu naleznete na www.iprpraha.cz/slunecni-namesti

BUDOUCNOST SLUNEČNÍHO NÁMĚSTÍ
Ilustrační obrázek: ARCHUM architekt