Institut plánování a rozvoje hl. města Prahy (IPR) vám představuje upravený návrh architektonicko-urbanistické studie Slunečního náměstí, jejího okolí i pěší třídy po zapracování komentářů od veřejnosti.

V březnu letošního roku jsme vám představili návrh architektonicko-urbanistické studie Sluneční náměstí a pěší korzo Seydlerova v rámci on-line streamu vysílaného z Centra architektury a městského plánování (CAMP). Odstartovali jsme tím sběr podnětů ke studii, který běžel až do konce dubna. Získali jsme od vás 631 vyplněných dotazníků. K návrhu také zaslali své připomínky formou otevřeného dopisu zástupci a zástupkyně místních SVJ. Za vaše názory velmi děkujeme!

S výstupy a samotným návrhem vás seznámíme v rámci  informačního kontejneru, který bude umístěn na Slunečním náměstí od pondělí 13. do čtvrtka 16. září. Rádi zodpovíme vaše dotazy a zapojíme vás do dalších fází projektu.

Kontejner pro vás bude otevřen:

Pondělí  13. 9.    15.00 - 19.00

Úterý     14. 9.  14.00 - 18.00

Středa   15. 9.    15.00 - 19.00

Čtvrtek   16. 9.    14.00 - 18.00

Návrh studie vznikl ve spolupráci s Magistrátem hl. města Prahy a městskou částí Praha 13. Zpracovatelem studie je společnost ARCHUM architekti. Bližší informace k projektu naleznete na www.iprpraha.cz/slunecni-namesti.

Sluneční nám.

Vloženo: 13.09.2021 – Eva Černá ; Přečteno 375 x