VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE V PROJEKTU – VYROB SI VLASTNÍ TAŠKU

V rámci aktivit místní Agendy 21 jsme připravili projekt zaměřený na udržitelný rozvoj.

Igelitové tašky vládnou světu a spolu s ostatním igelitovým a plastovým odpadem zamořují celou naši planetu. Pojďte se zapojit do našeho projektu i vy a igelitovým taškám říct jednou provždy už dost!

V rámci projektu chceme apelovat na odbourání igelitových tašek a nahradit je taškami látkovými či z materiálu, které nejsou zátěží pro životní prostředí. Jedná se o dlouhodobou cestu k celkové změně, ale začít můžeme právě teď.

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo vyrobí nákupní tašku nebo sáček z materiálu jako je tričko, jutový pytel, bavlna, papír a podobný materiál. Základem je, aby se taška dala používat.  Do soutěže se může přihlásit jednotlivec vždy jen s 1 fotografií svého výrobku. Fotografii je nutné zaslat na adresu: zelenkovah@praha13.cz od 1.5.2019 do 15.9.2019 nebo poštou na adresu ÚMČ Praha 13, Sluneční nám.13, 15500 Praha 5 – heslo: DOST BYLO IGELITOVÝCH TAŠEK.

Každý , kdo do soutěže zašle fotografii svého výrobku, automatický obdrží slevový kupon na nákup v obchodě NEOBALENO - Zázvorkova 25/3, Praha 5. Kromě okamžité slevy, jsou kupony dále zařazeny do velkého slosování o ceny za 5000 Kč, 3000 Kč a 1000 Kč.

Veškeré obdržené fotografie budou v rámci projektu vystaveny v prostorách radnice a zároveň postoupeny do slosování o hodnotné ceny. Šancí na výhru v projektu je  několik.

K soutěžní fotografií  je vždy nutné uvést: Jméno, adresu, tel. spojení a věk.

 

Hana Zelenková
koordinátorka MA21

LOGO MA 21 - pix           ogo neobaleno

Vytisknout