Mistrovství České republiky ve Flyboardu 2023, možnost půjčovny, kde se do 5 minut naučí létat kdokoliv. Ukázky nového adrenalinového sportu si můžete užít v podobě závodní ale i umělecké.

Denní freestyle show a noční L.E.D. pyro show svétové úrovně doprovázené hudebním podkladem těch nejlepších Djs v ČR - Dj Saxofrancis, Fj Forrest Pine, Dj Ondrash a Dj Enzym Vám sebere dech. Toto vystoupení se objevilo v madridském zábavním parku Parque Warner, v ordlandském Disney i čínském Chimelong Ocean Kingdom parku.

K neobyčejné aktivitě na vodě se můžete těšit na půjčovnu paddleboardů zdarma, celodenní občerstvení od BurgerThatRocks, večerní komediální vystoupení Na Stojáka a celodenní moderování Petra Civína. Petr, profesionální Flyboarder, který se umístil 4. na mistrovství světa, Vám během dne tento sport přiblíží, jako nikdo jiný.

Vše se odehrává na Nepomuckém rybníku v Centrálním parku Prahy 13. Konkrétnější program a podrobnější informace k rezervacím lekcí, časům jednotlivých show i přesná hodina finálových letů závodu najdete na webové stránce 
www.FlyboardShow.cz

Kdy: sobota 23. září 2023  od 08:00 - 22:00 hod

Kde: Nepomucký rybník v Centrálním parku Pha 13.

FLYBOARD
Flyboarding
Vytisknout