V Poliklinice Hůrka na Slunečním náměstí 15 bylo pod hlavičkou společnosti ImunoGen, s.r.o., otevřeno nové očkovací místo. Nachází se v prvním patře polikliniky v části B. Všichni občané, kteří spadají do skupin, které se mohou k očkování registrovat na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, najdou již při registraci toto očkovací místo v seznamu a při výběru si zvolí ImunoGen, s.r.o.

„Skupiny, které se už mohou k očkování registrovat, se s největší pravděpodobností budou už od 27. února rozšiřovat o pedagogické pracovníky a od března ještě o osoby 70+. Věřím tedy, že zájemci z Prahy 13 uvítají možnost nechat se očkovat v místě bydliště,“ řekla medicínská a výkonná ředitelka Markéta Hellerová.   „Každému, kdo se pro očkování rozhodne, bych doporučila, aby se podíval na stránky https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/, kde najde veškeré potřebné informace, jak se registrovat. Zatím počítáme s tím, že u nás denně naočkujeme zhruba padesát zaregistrovaných zájemců. Tento počet bude záviset na dodávce vakcín, my jsme připraveni naočkovat lidí i více. A ještě jedna důležitá informace - společnost ImunoGen, s.r.o, má smlouvu se všemi pojišťovnami.“

„Již od podzimu minulého roku je radnice připravena dát pro vznik očkovacího centra k dispozici prostory zimního stadionu,“ dodal starosta David Vodrážka. „Je samozřejmě otázka, zda naše nabídka bude využita.
Jsem tedy skutečně rád, že naši občané mají už nyní možnost nechat se očkovat, aniž by museli daleko dojíždět a to v Poliklinice Hůrka. Obzvlášť v této epidemicky nepříznivé době je to více než skvělá zpráva.“

očkovací

Vloženo: 24.02.2021 – Eva Černá ; Přečteno 7087 x