Poliklinika Hůrka otevřela nové odběrové místo pro test na covid-19. Zájemci ho najdou v průchodu u lékárny na Slunečním náměstí.

  „V současné době, kdy je pro firmy i úřady testování povinné, není vůbec snadné zajistit si co nejkratší dobu objednání. Věřím, že díky novému testovacímu místu, které Poliklinika Hůrka otevřela, to bude především pro občany z naší městské části podstatně jednodušší,“ řekl starosta David Vodrážka.

  Testování probíhá 7 dní v týdnu (včetně velikonočních svátků): pondělí – pátek 8.00 – 12.00, 12.30 – 16.00, sobota a neděle 10.00 – 14.00. Přihlásit se můžete na www.imunogen-odbery.eu nebo přes www.crs.uzis.cz. Při dodržení frekvence dvakrát týdně jsou antigenní testy prováděny zdarma, PCR testy jsou zdarma na základě žádanky od lékaře.

  Seznam dalších odběrových míst najdete na https://covid.praha.eu. Pro občany z Prahy 13 jsou nejblíže například testovací místa: u Polikliniky Lípa Centrum (www.antigenni-testy-covid.cz/odberova-mista); Poliklinika Stodůlky (www.citylab.cz/rezervace); parkoviště Homepark Zlíčín (IKEA, Tesco...)​ - drive-in (www.covidzlicin.cz); odběrové místo Jeremiášova 16 (www.antigenni-testy-covid.cz/odberova-mista)...

odběrové 4

odběrové 3


odběrové 2

odběrové 1

Vloženo: 31.03.2021 – Eva Černá ; Přečteno 24589 x
Vytisknout