Zveřejněno od:18.05.2020 0:00:00
Zveřejněno do:03.06.2020 0:00:00
Oblast:Odbor dopravy
Kategorie:Ostatní oznámení
Název:Oznámení o zahájení SŘ o odstranění vraku Fiat Punto, RZ 6S8 2202 ul. Janského 2372/87
Značka:P13-21234/2020 Bo
Původce:Městská část Praha 13
Adresát:Úřad městské části Praha 13-DOP
Stav:Vyvěšeno


Oznameni_o_zahajeni_SR-Fiat_UD.pdf
Vytisknout