Zveřejněno od:13.02.2020 0:00:00
Zveřejněno do:02.03.2020 0:00:00
Oblast:Odbor dopravy
Kategorie:Ostatní oznámení
Název:Oznámení o zahájení SŘ o odstranění vraku vozidla VW Golf, RZ 7AB 3132 ul. Volutová
Značka:P13-05632/2020 Bo
Původce:Městská část Praha 13
Adresát:Úřad městské části Praha 13-DOP
Stav:Vyvěšeno


Oznameni_o_zahajeni_SR_UD.pdf
Vytisknout