Praha 13 otevřela očkovací místo přímo na radnici

Městská část Praha 13 otevřela 26. července očkovací místo přímo v budově radnice na Slunečním náměstí. Na očkování dvoufázovou vakcínou Moderna se zájemci nemusí registrovat předem a přijít mohou ve vyhlášených otevíracích hodinách. V současné době je to jediné očkovací místo v Praze, které je zřízeno přímo v prostorách radnice.

Očkovací místo se nachází v přízemí radnice a služby zajišťuje Záchranná služba Asociace samaritánů Praha – západ (ZSAS).

Zájemci o očkování starší 16 let mohou přijít kdykoliv během vyhlášených otevíracích hodin. S sebou stačí přinést občanský průkaz a kartičku zdravotního pojištění. Příchozí zájemci vyplní formulář a po očkování je nezbytné setrvat 15 minut v čekárně. Lidé, kteří byli očkováni první dávkou vakcíny Moderna jinde, sem mohou přijít pro druhou dávku bez objednání. Očkovací místo je k dispozici také cizincům, kteří jsou účastníky veřejného zdravotního pojištění.

Otevírací hodiny očkovacího místa:

pondělí a středa: 13:00 – 18:00

Praha 13 otevřela očkovací místo přímo na radnici