LOGO OPPA

Městská část Praha 13 získala z Operačního programu Praha - Adaptabilita dotaci na projekt Zpět do práce po rodičovské dovolené s MČ Praha 13 (CZ.2.17/2.1.00/37020). Projekt nabízí bezplatnou podporu rodičům s malými dětmi, kteří nastupují nebo uvažují o návratu zpět do práce po rodičovské nebo mateřské dovolené.


zpet do prace.jpg

Rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené a rodiče po ukončení rodičovské dovolené s trvalým bydlištěm nebo pobytem minimálně 6 měsíců na území hlavního města Prahy mají možnost kariérového a právního poradenství a vzdělávacích kurzů zcela zdarma.

Efektivní využití projektu Zpět do práce, aby Vám co nejlépe sloužil


Kariérové a právní poradenství
bude poskytováno po objednání individuálně v Domě dětí a mládeže Stodůlky, Chlupova 1800, Praha 5.
Při účasti na konzultacích je v dětském koutku domu dětí zajištěno hlídání dětí. To mohou využít i rodiče, kteří se chtějí vzdělávat prostřednictvím e-learningu a absolvují ho přímo v domě dětí.

Bezplatné kariérní poradenství
Bezplatné právní poradenství

E-learingové kurzy si mohou zájemci časově rozplánovat dle svých možností a vykonávat je i z domova. Po jejich úspěšném vykonání získají certifikáty. V nabídce e-learningových kurzů bude možné získat certifikát v těchto pěti oblastech:

·  příprava na návrat do zaměstnaneckého vztahu, praktický průvodce, jak získat nové zaměstnání a co lze očekávat při návratu do předchozího zaměstnání

·  příprava na pracovní pozici ve veřejné správě se zaměřením na postavení úředníka a ochranu osobních údajů

·  příprava na pracovní pozici asistentky/asistenta, téma základy společenského chování a jak správně mluvit a psát česky

·  počítačové kurzy

·  zdravý životní styl nejen v zaměstnání - obsahuje praktické rady a tipy, jak si zlepšit práci v kanceláři a jak se zdravě a pestře stravovat

Bezplatný E-learning z domova nebo v DDM Stodůlky


Vzdělávací portál je k dispozici na adrese www.rentel.cz/portal/zpetdoprace.

Všech e-learningových kurzů a kariérové a právního poradenství se můžete účastnit i přes léto. Poběží do konce roku 2015.

Podrobnější informace k projektu a objednávky konkrétních termínů e-learningu, právního a kariérního poradenství v DDM Stodůlky získáte u koordinátorky projektu Mgr. Michaely Gaydošové, tel. 731 164 770 nebo na zpetdoprace@praha13.cz

Registrace

Těšíme se na Vás!

Mgr. Hana Tyranová, manažerka projektu, tel. 235 011 452 nebo 702 168 628.


Ke stažení:
Leták Zpět do práce A4
Efektivní využití projektu Zpět do práce, aby Vám co nejlépe sloužil
Bezplatný E-learning z domova nebo v DDM Stodůlky
Bezplatné kariérní poradenství
Bezplatné právní poradenství


4-OPPA s textem 2X1.jpg 

Projekt je podpořen v rámci Operačního programu Praha - Adaptabilita, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem.

 

 


Vytisknout