Mezi Školami 2475, 158 00 Praha 13 – Nové Butovice


Kontakt:  Mgr. Radek Bártl, tel. 603 981 455
E-mail: skaktis[zavináč]seznam[tečka]cz
URL: www.skaktis.cz 

   

Sportovní klub, věnující se atletice, baskebalu a florbalu.

 

Oddíl atletiky:

 

Členové oddílu  jsou rozděleni dle výkonnosti do tří družstev. Atleti s nejvyšší výkonností se věnují  speciálnímu atletickému tréninku, zatímco v přípravce jsou tréninky vedeny především formou her a jsou zaměřeny na rozvoj všeobecné sportovní připravenosti.

 

Oddílové příspěvky pro přípravku a II.družstvo pololetně ve výši 2 200 , pro I.družstvo 2 500 Kč.

 

Trenéři: Mgr. Radek Bártl, Mgr. Marek Zikl, Lucie Drhovská, Štěpán Ondrus

 

Oddíl basketbalu:

 

Družstvo začátečníků:  v tomto družstvu jsou sportovci mladších ročníků. Převážně je tvořeno z úplných začátečníků. Na prvním místě je přivádět začátečníky k pochopení základních herních vztahů pomocí jednoduchých činností a jednoduchých metodicko-organizačních forem. Znamená to souběžně časové zařazování nácviku jednoduchých herních systémů. Základních herních kombinací a základních herních činností jednotlivce (přihrávání, chytání, dribling, zastavování, obrátka, střelba z místa, střelba z pohybu).

 

Oddílové příspěvky se platí pololetně ve výši 2 200 Kč.

 

Trenérka: Mgr. Lenka Ludvíková

 

Oddíl florbalu:

 

Náš florbalový oddíl se zatím zaměřuje na chlapeckou kategorii ve věku 14 - 17 let. Trénujeme dvakrát týdně, dny a časy jsou uvedeny níže. Tréninky jsou převážně zaměřeny na celkové zdokonalení hráče především jeho fyzickou kondici a na práci s hokejkou. Důležitou součástí tréninků je nácvik a procvičování střelby. Nezapomínáme ani na zavádění moderních taktických prvků do hry. Poměrně pravidelně hrajeme přátelské zápasy s řadou špičkových týmů dané věkové kategorie (dorostenci popř. junioři). V příštím roce uvažujeme, že bychom se přihlásili do celopražské florbalové soutěže.

 

Oddílové příspěvky se platí pololetně ve výši 2 500 Kč

 

Trenér : PhDr. Tomáš Horák

 

Zveřejněno: 26.09.2007 – Michaela Vítková ; Přečteno 11169 x
Vytisknout