Co je Vzpomínkovník

Jedná se o vázanou brožuru. Vycházíme tak vstříc jak místním občanům, tak i návštěvníkům všech věkových kategorií, které zajímá pestrá nabídka na Praze 13, kultura a příroda.

Na následujících stránkách si můžete sami sestavit pomocí upomínkových samolepek, razítek či podpisů organizátorů nejrůznějších akcí a pochodů, organizovaných MČ Praha 13, svůj vlastní příběh zážitků z Prahy 13.

Není nutné plnit úkoly, nachodit za rok stovky kilometrů. Nezáleží na tom, zda jste dlouholetý sportovec, turista nebo začínající nadšenec. Řada našich akcí je s bezbariérovým přístupem.

Jde především o dobrý pocit ze skvěle prožitého dne spolu s rodinou, přáteli, spolužáky, o radost z poznávání nových věcí, o podporu zdraví a přirozeného pohybu.

Prahu 13 máme velice rádi a přáli bychom si, abyste ji spolu s námi zažili plnými doušky, odhalili její hlavní památky, technické unikáty, ale i skrytá půvabná zákoutí.

Autorka paní Aneta Ečeková Maršálová děkuje za podporu panu starostovi a všem, kteří jakýmkoli způsobem přispěli ke zrodu tohoto Vzpomínkovníku.

Ať se Vám u nás líbí a rádi se k nám vracíte!

vzpomínkovník pix. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+  foto viz příloha

 

Vytisknout