Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

Mistrovství České republiky ve výkonu asistenčních a vodících psů  

Praha 13
Od: 25.05.2024 Do: 25.05.2024
Občané
Výcvikový areál psů Helppes, Praha 5 – Motol, Plzeňská ulice

Mistrovství České republiky ve výkonu asistenčních a vodících psů  

V sobotu 25. května 2024 se ve výcvikovém areálu organizace Helppes v Praze 5 – Motole utkají lidé s nejrůznějšími typy handicapu se svými perfektně vycvičenými psími pomocníky o titul Mistra České republiky ve výkonu asistenčních a vodících psů. Můžete se těšit na chvíle plné inspirace, dobré nálady a pozitivní energie!

Při napínavém soutěžení o nejlepšího super psa budou muset soutěžící zdolat řadu disciplín, které odhalí míru souhry psa a člověka. Úkoly, které na soutěžící čekají, zohledňují konkrétní typ postižení držitelů asistenčních a vodících psů. O hodnocení jednotlivých výkonů se postarají proškolení a nezávislí rozhodčí Klubu speciálního výcviku ČKS.

Mistrovství ČR ve výkonu asistenčních a vodících psů je jedinou soutěží tohoto druhu nejen v ČR, ale i na světě. Soutěž se koná ve spolupráci s Klubem speciálního výcviku Českého kynologického svazu. Kromě vítězů v jednotlivých kategoriích bude vyhlášen i celkový vítěz Mistrovství ČR bez ohledu na kategorii a získá titul super psa – Mistra ČR pro rok 2024.

Ať už jste nadšený pejskař, máte blízko ke komunitě lidí s handicapem, nebo jen hledáte zajímavý program na sobotu, zavítejte do výcvikového areálu Helppes v Praze 5 – Motole. Soutěžení začíná v 10 hodin a vyhlášení vítězů proběhne kolem 15 hodiny. Přijďte se podívat, co všechno psí pomocníci a jejich držitelé společnými silami dokážou.

Kdy: Sobota 25. května 2024 od 10:00 hodin

Kde:  Výcvikový areál psů Helppes, Praha 5 – Motol, Plzeňská ulice – zastávka tramvají Hotel Golf, vchod do areálu 10 metrů od tramvajové zastávky

Přijít můžete i v doprovodu svého psího kamaráda. Ten však musí mít platný očkovací průkaz nebo mezinárodní pas psa (platný znamená, že nemáte žádné propadlé očkování, zejm. proti vzteklině), aby mohl být do areálu vpuštěn.

Sdílejte článek