Městská část Praha 13 obdržela na Pražském hradě dvě významná ocenění

Rada kvality České republiky, jejímž řízením je pověřeno Ministerstvo průmyslu a obchodu, již řadu let vyhlašuje Národní ceny kvality České republiky a Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost.

V úterý 26. listopadu 2019 proběhl ve Španělském sále na Pražském hradě slavnostní ceremoniál, na kterém byla tato ocenění předávána nejlepším firmám a organizacím. Národní cenu České republiky za společenskou odpovědnost 2019 v kategorii veřejný sektor si za první místo převzali zástupci MČ Praha 13 starosta David Vodrážka společně s tajemníkem ÚMČ Jaroslavem Marešem. Nebyla to však cena jediná. Městská část Praha 13 se stala i absolutním vítězem v této kategorii.

„ Cena, kterou jsme dnes večer na Pražském hradě převzali, je pro nás prestižním vyznamenáním a my si jí velmi vážíme. Nevnímáme ji pouze jako ocenění pro vedení radnice, ale jako skvělý výsledek práce sehraného týmu všech našich úředníků, za což jim patří náš obrovský dík,“ řekl starosta městské části Praha 13, David Vodrážka.

K poděkování se připojil také tajemník úřadu a dodal: Získání ceny České republiky za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj bereme jako velký závazek a nadále budeme poskytovat ty nejkvalitnější služby. Toto ocenění je pro nás zároveň potvrzením, že jsme moderní, profesionální a efektivní institucí a cesta, po které jsme se vydali, je správná a naši práci děláme dobře.“

Národní cena České republiky za společenskou odpovědnost 2019 Národní cena České republiky za společenskou odpovědnost 2019 Národní cena České republiky za společenskou odpovědnost 2019