Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

Den učitelů

Praha 13
26.03.2024
Tiskové zprávy

Městská část Praha 13 si 28.března každoročně připomíná Den učitelů a nejinak tomu bylo i letos. V obřadní síni radnice starosta David Vodrážka spolu s místostarostkou Marcelou Plesníkovou ocenil 42 zaměstnanců základních i mateřských škol včetně Domu dětí a mládeže Stodůlky. Ocenění si převzali pamětní list, medaili i finanční odměnu.

„Dnešní setkání bylo především o poděkování všem, kteří se vzdělávání dětí věnují. Kvalitní školství je základem celé společnosti a my se všem našim mateřským i základním školám maximálně věnujeme. Více než dva roky čelí nestandardním situacím, stejně jako my všichni. Maximálně věnují vzdělávání všech dětí bez rozdílu a je mi ctí dnes všem oficiálně poděkovat a předat symbolické ocenění,“ řekl starosta David Vodrážka.

„Naše radnice provoz škol, školek i volnočasových zařízení intenzivně podporuje, přičemž se snažíme pružně, včas a účinně reagovat na všechny změny, které se dějí. Ze srdce děkuji pedagogům, ale samozřejmě i nepedagogickým zaměstnancům školských zařízení za jejich vysokou profesionalitu, pracovitost, obětavost a nadšení,“ zdůraznila místostarostka Marcela Plesníková.

Městská část Praha 13 je zřizovatelem 10 základních a 22 mateřských škol, ve kterých působí téměř 950 pedagogů.

Městská část Praha 13
www.praha13.cz
Tisková zpráva
26. 3. 2024 Mgr. Lucie Steinerová

Tisková mluvčí

e-mail: steineroval@praha13.cz

 

 

Sdílejte článek