Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

Den zdraví

Ve středu 19. června 2024 proběhl na travnaté ploše před ÚMČ Praha 13 již 9. ročník jednodenního festivalu zdravého životního stylu pod názvem „Den zdraví“ a spolu s ním i „Veletrh sociálních služeb Prahy 13“. Velký počet vystavovatelů, který se letos oproti loňskému ročníku opět navýšil, nabídl návštěvníkům velké množství informací ze světa zdraví, inovativních technologií, prevence, zdravého stravování, sportu a sociálních služeb, které jsou poskytovány právě v naší městské části.

Návštěvníci festivalu si mohli nechat změřit cukr, krevní tlak, metabolický věk, množství vázané vody v těle související s činností lymfatického systému v těle a zároveň se na místě poradit s odborníky, jak efektivně pečovat o své zdraví a předcházet různým onemocněním. K dispozici byly také technologicky pokročilé služby, jakou jsou SOS tlačítka pro seniory nebo využití virtuální reality.

Pro návštěvníky bylo zajištěno chutné občerstvení s bohatou nabídkou.

Pro nejmenší návštěvníky byly připraveny zábavné aktivity, jako skákací hrad, malování na obličej, balónková dílna, sportovní aktivity a soutěže o hodnotné ceny.