Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

Fantastický výsledek týmu pétanque Lukáš Praha 13

Praha 13
02.02.2024
Nenechte si ujít

Nevídaného úspěchu dosáhli senioři Prahy 13 na jedenáctém ročníku Zimní Ubuligy. Suverénním způsobem vyhráli opravnou osmifinálovou skupinu a zajistili si tak poslední postupové místo do čtvrtfinále A celé soutěže. Tam pokračovali ve skvělém výkonu, vyřadili silné čtvrtfinálové a semifinálové soupeře a přemožitele našli až ve finále.

Senioři Prahy 13 se scházejí na trénincích u Lukáše již více než 10 let díky podpoře radnice MČ Prahy 13 a Střediska sociálních služeb Prahy 13. Pravidelně se účastní seniorských turnajů a hostí turnaj O pohár starosty MČ Praha 13. Někteří hráči jezdí i na oficiální turnaje České Asociace Pétanque Klubů, ale druhé místo na 11. ročníku Zimní Ubuligy je zatím bezkonkurenčně největším úspěchem.

„Finálová účast nebyla žádná souhra šťastných okolností. Senioři Praha 13 hráli krásný a atraktivní pétanque a na skvělé taktice se podepsala i oblíbená On-line škola pétanque pro Lukáše, kterou pro seniory Prahy 13 již čtvrtým rokem přes zimu připravujeme“, říká Petr Fuksa, jeden z organizátorů Zimní Ubuligy ze sdružení Pétanque pro Vás. „Bylo opravdu potěšením sledovat s jakou chutí a zápalem se pustili do soupeřů, bez ohledu na to, že se jednalo o mnohem zkušenější hráče a pravidelné účastníky Mistrovství České republiky“, dodal Petr Fuksa.

Sdílejte článek

Fotogalerie