Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

251/2023 porost u silnice v ulici Kettnerova

18.05.2023
Zeleň, dětská hřiště
Probíhá řešení

firma provádějící stříhání keřů podél silnice na straně parku zastrihuje pouze mladé výhonky, staré masivní větve zůstávají a jsou nebezpečné při parkování, obzvlášť, když je zakryjí nové vyrustky a další traviny. je pak jednoduché při parkování do skryté větve nacouvat. navíc se pod krovinami zachytavaji nafoukane odpadky

Postup řešení:

19. 05. 2023 07:34:56

Dobrý den, Vaše podání bylo postoupeno MHMP k zajištění nápravy. OKR.

Fotogalerie