Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

294/2024 Stále neuklizené kusy betonu

09.05.2024
Úklid města
Předáno odpovědnému subjektu

Dobrý den,
kusy betonu nejsou doteď odklizeny, keře pod nimi už místy usychají. Za tu dobu proběhlo několik úklidů a dokonce i ořezání dotyčných keřů.
Děkuji,
Z.

Postup řešení:

09. 05. 2024 10:56:33

Dobrý den, Vámi nahlášená závada byla postoupena Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 13 k zajištění nápravy. Děkujeme za upozornění.

13. 05. 2024 01:08:17

Dobrý den, nepořádek v zeleni byl zadán k úklidu, děkujeme za podnět, OŽP

Fotogalerie