Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

300/2023 Rozkopaná Klausova ulice

12.06.2023
Veřejné osvětlení
Vyřešeno

Dobrý den, pokud byste někdy chtěli projít sídliště Velká Ohrada, tak Vám doporučuji dostihového koně, protože chodníky v okolí jsou už měsíce a měsíce a měsíce nepoužitelné. V noci je tento problém okořeněn na mnoha místech absolutní tmou (také nekonečně dlouho, např. v Klausově ulici). Absolutní adrenalin – co mě srazí dřív auto nebo kolo, spadnu už do téhle díry nebo až do té u branky před domem, do čeho asi dnes šlápnu?
Vítězem v naprosté ignoranci se stává někdo, kdo dovolí, aby se dopravní situace v nějakém místě vyhrotila jako na fotografiích.
Žádám Vás o urychlené zavedení NÁHRADNÍHO CHODNÍKU.
V Klausově ulici také žijí lidé. Tato ulice je hlavně ve špičkách čilou dopravní “tepnou”. Stovky rodičů tudy vozí děti do několika škol a školek, jezdí tudy zásobování těchto institucí a popeláři, lidé jezdí do práce, cyklisté z celé VO tudy míří do Prokopského údolí… A mezi tím se mají proplétat lidé? Děti, matky s kočárky, senioři…
Dotazovat se na termín ukončení nebo požadovat vrácení našeho bydliště do původního stavu si netroufám. Pomalu si zvykám, že to neskončí nikdy. Š.G.

Postup řešení:

13. 06. 2023 08:30:34

Dobrý den,
Omlouváme se za vzniklé obtíže. V uvedeném místě se nám nepodařilo z důvodu zaparkovaného vozidla provést překop komunikace a pokládku kabelu přes víkend. Snažíme se vždy v co nejkratším termínu provést výkop pokládku a následný zához. V uvedeném úseku provedeme pokládku 13.6. a od 16.6. zádlažbu chodníku. Zatím proveden koridor pro pěší.
Ještě jednou se omlouváme za pochybení.
S pozdravem
AVE ELEKTRO

Fotogalerie