Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

309/2024 Díry v ul. Kovářova

14.05.2024
Silnice, dopravní značky
Probíhá řešení

Díry po retarderech

Postup řešení:

15. 05. 2024 08:07:58

Dobrý den, Vaše podání bylo postoupeno Technické správě komunikací hl. m. Prahy k zajištění nápravy. Děkujeme za podnět.

Fotogalerie