Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

342/2024 Přerostlá tráva Sidliště Stodůlky

02.06.2024
Zeleň, dětská hřiště
Probíhá řešení

Kazdý rok stejná situace, metr vysoká tráva v okoli točny sidliste Stodůlky. Bylo by vhodné toto misto konecne sekat aspon dvakrat do roka a ne neustále šetřit…

Postup řešení:

03. 06. 2024 07:43:57

Dobrý den, Vámi nahlášená závada byla postoupena vlastníkovi pozemku, tj. Magistrátu hlavního města Prahy k zajištění nápravy. Děkujeme za upozornění.

Fotogalerie