Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

433/2024 Nepořádek u FZS Trávníčková boční schody, lampa č. 508899

02.07.2024
Odpadky, kontejnery
Předáno odpovědnému subjektu

Vajgly od cigaret kolem školy

Postup řešení:

03. 07. 2024 09:29:35

Dobrý den, Vaše podání bylo postoupeno odboru životního prostředí k zajištění nápravy. Děkujeme za podnět.

Fotogalerie