Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

439/2024 Kaluž u školky před MŠ Balónek ul. Netouškova lampa č. 510964

06.07.2024
Ostatní
Předáno odpovědnému subjektu

Po každém dešti se vytvoří v prostoru branky u vstupu do školky obrovská kaluž, která se těžko obchází. Všude okolo se naplaví bahno. Děkuji za nápravu,

Postup řešení:

08. 07. 2024 08:42:12

Dobrý den, Vaše podání bylo postoupeno odboru životního prostředí k zajištění nápravy. Děkujeme za podnět.

Fotogalerie