Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

440/2024 Rozbitý chodník, čouhající elektrický kabel ul. Armády před semaforem

07.07.2024
Ostatní
Předáno odpovědnému subjektu

V tomto týdnu došlo k poničení chodníku na ulici Armády. Byl rozbit asfalt a obnažen pod ním uschovaný elektrický kabel. U křižovatky Armády x Pod Hranicí.

Postup řešení:

08. 07. 2024 08:46:54

Dobrý den, Vaše podání bylo postoupeno odboru životního prostředí k zajištění nápravy. Děkujeme za podnět.

08. 07. 2024 09:58:05

Dobrý den Vaše podání bylo postoupeno odboru majetkovému, bytovému a investičnímu.

Fotogalerie