Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

457/2023 Vyvrácená zábrana

02.09.2023
Silnice, dopravní značky
Probíhá řešení

Vyvracené kovové zabrány v ulici Bellušova (například u lampy číslo 508670)

Postup řešení:

04. 09. 2023 08:43:26

Dobrý den, Vámi nahlášený podnět byl postoupen k zajištění nápravy správci komunikace, t.j. Technické správě komunikací, a.s. Tým MMS – hlášení problémů

Fotogalerie