Starosta navštívil stavbu budoucího sportovního gymnázia v Praze 13. Hrubá stavba je dokončena, práce pokračují v interiérech
Starosta Prahy 13 David Vodrážka společně s ředitelkou budoucího sportovního gymnázia Monikou Johánkovou navštívil staveniště nového školního areálu, který v následujících letech významně rozšíří nabídku středoškolského vzdělávání v městské části. První studenti by měli nastoupit ke studiu v září 2027. Výstavba pokračuje podle harmonogramu. Hrubá stavba objektu je již kompletně dokončena a aktuálně probíhají práce…