Můžete zvolit nejlepší projekt bojující proti změnám klimatu

Praha13
Nenechte si ujít

Začal druhý ročník Adapterra Awards o nejsympatičtější projekt pomáhající proti změnám klimatu.

Zájemci mohou přihlásit do soutěže uskutečněné projekty
pomáhající přizpůsobit města, domy a krajinu změnám klimatu. Začal druhý ročník Adapterra Awards, kdy vítězné projekty vybere
odborná porota a nejsympatičtější projekt si hlasováním vybere
i veřejnost.

Technologická nebo přírodě blízká řešení mohou do soutěže hlásit vlastníci, investoři, projektanti nebo zhotovitelé, a to na www.adapterraawards.cz/Soutez. Tipy na příklady dobré praxe ze svého okolí však může prostřednictvím webu posílat kdokoli.

Cenu letos získá i nejlepší řešení z Prahy, která se připojila k partnerům soutěže. Pražská kategorie má vyzdvihnout kvalitní a účinná opatření, která mohou
být inspirací pro další velká města, která shodně trpí přehříváním,
nedostatkem zeleně nebo bleskovými srážkami.

na přihlášení projektů mají zájemci do 31. března 2020.

Ve veřejném on-line
hlasování mohou lidé vybrat ten nejsympatičtější od začátku srpna do konce září.