Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

Nebezpečí vzniku a šíření požárů

Praha13
15.05.2022
Nenechte si ujít

Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu ohledně nebezpečí vzniku a šíření požárů.Český hydrometeorologický ústav vydal výstrahu ohledně nebezpečí vzniku a šíření požárů. 
V důsledku sucha hrozí nebezpečí vzniku požárů a následných škod, případně i ohrožení životů. Nerozdělávat oheň v přírodě a zejména v lesích, nevypalovat trávu, neodhazovat cigaretové nedopalky na zem, nepoužívat přenosné vařiče a jiné zdroje otevřeného ohně. Řídit se místními vyhláškami a zákazy, které k suchu a nebezpečí požárů mohou být vydány. Dbát na úsporné hospodaření s vodou.

Územní platnost: Praha, Středočeský kraj (Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Čáslav,Černošice, Český Brod, Dobříš, Hořovice, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Lysá nadLabem, Mělník, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Neratovice, Nymburk, Poděbrady, Rakovník, Říčany,Slaný), Plzeňský kraj (Kralovice, Nýřany, Plzeň, Rokycany), Karlovarský kraj (Karlovy Vary, Kraslice,Ostrov), Ústecký kraj, Liberecký kraj (Česká Lípa, Nový Bor), Královéhradecký kraj (Hořice, HradecKrálové, Jičín, Kostelec nad Orlicí, Nová Paka, Nový Bydžov), Pardubický kraj (Holice, Chrudim,Pardubice, Přelouč)

Sdílejte článek