8. VEŘEJNÉ FÓRUM PRO OBČANY PRAHY 13 – 8. 9. 2021

8. VEŘEJNÉ FÓRUM – ZÁPIS ZE DNE 8. 9. 2021

10 PRIORIT – HLASOVÁNÍ OBČANŮ

Radnice městské části Prahy 13, v rámci místní Agendy 21, pravidelně pořádá setkání s občany pod názvem Veřejné fórum. Cílem akce je zapojit veřejnost do rozhodování o dění v naší městské části a přispět tak k jejímu rozvoji aktivní formou.

8. září nadefinovali účastnicí Veřejného fóra v rámci sedmi tematických stolů nejpalčivější témata, o kterých následně hlasovali a stanovili tak TOP 10 priorit, kterými by se měla radnice v následujícím období zabývat.

O konečném pořadí témat k řešení však můžete rozhodnout právě VY pomocí hlasování v anketě.

Anketa byla spuštěna od 13.9.2021 do  31.10.2021. HLASOVÁNÍ JIŽ BYLO UKONČENO.

Předem děkujeme,  že využijete této možnosti ovlivnit dění v naší městské části a do hlasování se zapojíte.

Hlasování je možné i pomocí tištěné ankety, kterou naleznete v říjnovém vydání časopisu STOP včetně veškerých instrukcí jak hlasovat.

Tým místní Agendy 21

====================================================================================