Světový den ústní hygieny – akce pro veřejnost

Světový den ústního zdraví se slaví každý rok 20. března a to již od roku 2008. Svátek je organizován Světovou dentální federací (FDI). U nás je podporován Českou stomatologickou komorou, ve spolupráci s Asociací dentálních hygienistek, Sdružením studentů stomatologie, výukovými programy a významnými partnery, kteří se angažují v osvětě ústního zdraví. V rámci spolupráce s MČ P13 a místní Agendou 21 si Vás dovolujeme pozvat na pondělí 21.3.2022 na zelenou louku před úřad Městské části Prahy 13, Sluneční náměstí, kde v průběhu celého dne proběhne „Světový den ústního zdraví“, jehož cílem je připomenout význam ústního zdraví a celosvětově zlepšit povědomí o významu ústní hygieny při prevenci onemocnění dutiny ústní v každém věku. Akce se koná od 8 do 17 hodin. Akce bude doplněna soutěžemi o ceny.

Akce je realizována pod záštitou starosty Ing. Davida Vodrážky, místostarostky RNDr. Marcely Plesníkové a radní Anety Ečekové Maršálové.

SDUZ 2022Místní agenda

Warning: Undefined array key "post-photo-image-link" in /home/praha13.cz/www/wp-content/themes/praha13/panda/Components/Post/PostModel.php on line 563