Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

Vánoční výzdoba má své vítěze

Praha13
25.01.2019
Nenechte si ujít

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu balkonů a předzahrádek se setkala s velkým zájmem veřejnosti.Vánoční výzdoba má své vítěze

Soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu balkonů a předzahrádek se setkala s velkým zájmem veřejnosti. To dokazuje mimo jiné fakt, že z jedné soutěže  se staly soutěže hned dvě. Z jedné části se jí zúčastnili obyvatelé Prahy 13 a z druhé studenti ZŠ Jánského pod vedením paní učitelky Civínové, která ji pojala jako foto soutěž v rámci občanské výchovy. Porota, ve které zasedl Vít Bobysud, Marcela Plesníková, Yveta Kvapilová a Ludmila Tichá, měla opravdu nelehkou úlohu – vybrat nejkrásněji vyzdobený balkon a předzahrádku a zároveň vybrat vítěznou fotku studentů ZŠ Janského, kteří vánoční výzdobu fotili po celé Praze 13.
  Předání cen proběhlo 21. ledna v obřadní síni radnice. Vítězem soutěže o nejkrásněji vyzdobený balkon se stala Markéta Hodačová, druhou pozici zaujala  Milena Špačková a na třetím místě se umístila Irena Zofová. Předzahrádku podle poroty nejkrásněji vyzdobil pan Miloslav Hájek. Studentská část měla samozřejmě také své vítěze. První místo získala Bára Synovcová, na druhém místě se umístili  Filip Bauer a  Ondřej Novák a třetí místo obsadily Lucie Ernstová a Alex Raganová. Nakonec si všichni, kteří se soutěže zúčastnili, odnesli pamětní diplomy.
  Vánoční soutěž o nejzajímavěji vyzdobený balkon a předzahrádku může směle konkurovat její letní verzi, kterou budeme vyhlašovat i v letošním roce. Jsme rádi, že Vám není lhostejné naše prostředí a snažíte se Prahu 13 zvelebovat.

Sdílejte článek