Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

VE STODŮLKÁCH NEPOTEČE VODA

Praha13
26.03.2019
Nenechte si ujít

Od úterý 9. do středy 10. dubna v následujících ulicíchOd úterý 9. do středy 10. dubna ve Stodůlkách nepoteče voda v ulicích:

AMFOROVÁ; ARCHEOLOGICKÁ; BAVORSKÁ; BEKOVA; BELLUŠOVA; BRDIČKOVA; BRONZOVÁ; FANTOVA; FLOGLOVA;
FRANTIŠKA JANEČKA; HÁBOVA; HERANOVA; HOLÝŠOVSKÁ; HOSTINSKÉHO; HYNKA PUCE; CHALABALOVA; CHLUPOVA; JEREMIÁŠOVA; JINDROVA; K BRANCE; K HÁJŮM; KÁLIKOVA;
KE GOLFU; KE KALVÁRII; KE STUDÁNCE; KECOVA; KLEČKOVA; KLEMENTOVA; KLUKOVICKÁ; KOCIANOVA; KOLOVEČSKÁ; KOPANINA; KOVÁŘOVA; KUNCOVA; LAURINOVA; LÍŠNICKÁ; LÝSKOVA; MÁROVA; MEDUNOVA; MUKAŘOVSKÉHO; MUNZERBERGEROVÝCH; NÁMĚSTÍ JUNKOVÝCH; NEÚSTUPNÉHO; OISTRACHOVA; OKRUHOVÁ; PŘÍČKA; SIEMENSOVA; SVITÁKOVA; ŠOSTAKOVIČOVO NÁMĚSTÍ; ŠUSTALOVA; TLUMAČOVSKÁ; TRÁVNÍČKOVA; U JEZERA; V BOROVIČKÁCH; VACKOVA; VLACHOVA; WALDESOVA; ZA MOTOTECHNOU

Náhradní zásobování bude zajištěno s ohledem na technické možnosti, místní, dopravní a klimatické podmínky.

V této souvislosti vyzývá společnost Pražské vodovody a kanalizace, a.s. všechny odběratele k předzásobení pitnou vodou i pro užitkové účely.

Další informace podává nepřetržitě zákaznická linka tel. 840 111 112.

Omlouváme se Vám za způsobené problémy v zásobování vodou. Žádáme Vás laskavě o sdělení výše uvedené skutečnosti všem dalším nájemcům a provozovatelům objektu, do něhož je dodávána voda na základě smlouvy, uzavřené s vlastníkem nemovitosti.
V průběhu vypouštění, napouštění a následující den po obnovení dodávky vody lze předpokládat v některých objektech snížení tlaku a možný zákal vody.
POZOR: V průběhu prací může dojít ke zkušebnímu napouštění vodovodního řadu, a tím k dočasnému obnovení dodávky vody.

Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
Ke Kablu 971/1, Hostivař,102 00 Praha 10
Kontaktní centrum: 840 111112
E: info@pvk.cz, www.pvk.cz

Sdílejte článek