Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

VÁNOČNÍ STROMEČKY DO VŠECH ŠKOLEK PRAHY 13

Praha 13
12.12.2023
Tiskové zprávy

Tradiční předání vánočních stromečků do všech 22 mateřských školek, jejichž zřizovatelem je městská část Praha 13, se uskutečnilo i letos. Přibližně metrové živé jedličky, které se stanou trvalou součástí školních zahrad, si předškoláci zkrášlí vlastnoručně vyrobenými ozdobami. Vedení radnice současně poděkovalo všem zaměstnancům mateřských školek za obětavou práci.

„Tradici předání živých stromků do všech mateřských školek jsme samozřejmě dodrželi i tento rok a věřím, že i letošní advent přinese do školek příjemně strávený čas pro všechny děti i zaměstnance. Při této příležitosti děkuji všem pedagogickým i nepedagogickým zaměstnancům našich školek, kteří se v pečlivě starají o naše nejmenší děti,“ poděkoval starosta MČ Praha 13 David Vodrážka.

„Živé stromky do mateřských školek předáváme již několik let a jsem ráda, že se dětem tato předvánoční akce skutečně líbí. Vážíme si nejen tradic, ale i přírody, a právě proto do školek přivážíme živé stromky připravené rovnou na zasazení. V některých školkách rostou na zahradách smrčky z minulých Vánoc a u dětí se tak nenásilně vytváří pozitivní vztah k přírodě. Během příštího týdne si stromečky ozdobí a moc se těším na fotografie, které nám paní učitelky pošlou,“ dodala Marcela Plesníková, místostarostka MČ Praha 13.

Rozvoz vánočních stromkůRozvoz vánočních stromkůRozvoz vánočních stromkůRozvoz vánočních stromkůRozvoz vánočních stromkůRozvoz vánočních stromků

Sdílejte článek