Dobrý den,
Kapacita odpadkový košů nestačí. Toto pozoruji každou neděli.
Situace se zásadně zhoršila s otevřením komplexu Paprsek.
Ani nově přidané koše nestačí. V sobotu ještě ok, v neděli již přeplněné. Ve větrných dnech pak nepořádek v širokém okolí .
Vinu na tom samozřejmě z velké části nesou lidé, kteří tam nechávají odpad i když jsou již koše plné.. Bylo by možné kapacity ještě navýšit?
Doplnit upozornění na zákaz odhazovani odpadků mimo určená místa ?
Jedná se o celkem hezký prostor a udržovaný park. Tohle ale zásadně kazí celkový dojem lokality.
Děkuji.
R. V.
Postup řešení:
08. 06. 2026 08:18:55
Dobrý den, Vámi nahlášená závada byla postoupena Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 13 k zajištění nápravy v co nejkratším termínu. Děkujeme za upozornění.