Ohnutá+nepřišroubovaná obroučka basketbalového koše, chybějící síťka, neořezané ovocné stromy nad hřištěm způsobující nevhodné podmínky prp sportování, chybějící osvětlení – v zimních měsících z tohoto důvodu nelze hřiště využít v celé jeho provozní době
Postup řešení:
05. 08. 2026 12:00:09
Dobrý den, Vaše podání bylo postoupeno odboru majetkovému, bytovému a investičnímu k zajištění nápravy.
07. 08. 2026 12:41:20
Dobrý den
výměna sítěk na basketbalových koších je opakovaný problém, protože kdykoliv vyměníme sítky za nové, tak návštěvníci hřiště začnou trénovat
smečování do košů se zavěšováním po vzoru profesionálních basketbalistů. Někdy síťky nevydrží ani jeden měsíc.
Tuto zábavu dokladují i ohnuté obruče a v horní části obruče povolené šrouby. Bohužel tomu nejsme schopni zabránit.
Dotažení šroubů provede naše údržba.
Nové síťky máme skladem, protože je průběžně měníme. Vyměníme je v průběhu měsíce srpna a uvidíme jak dlouho opět vydrží.
Hřiště – ovoce – odklízíme průběžně, ale je to opakující se koloběh dokud se neprořežou větve stromů mimo hřiště jak to vyhláška dovolí.
Prořez stromů v Centrálním parku nezajišťuje správce IKON spol. s r.o.
Bude proveden řez větví, které zasahují k oplocené hřiště. Radikálnější redukce dřevin bude realizována mimo vegetační dobu.
S pozdravem
OŽP: