Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

90/2023 Poškozování nových stromů

22.02.2023
Veřejné osvětlení
Vyřešeno

Dobý den,
před 4 dny byly nově vysázeny nové stromy v ulici Janského na Velké Ohradě, číslo sloupu veřejného osvětlení 510796. Stromy jsou vysazeny za původní uschlé a pokácené Jeřebiny. Dnes jsme zjistil, že těsně okolo nových stromů je prováděn výkop. Nejde prosím lépe koordinovat práce a nepoškozovat nové stromy. Posílám několik fotek z 22. 2. 2023.
S pozdravem
M.M.
*****Dobrý den,

v těchto místech dochází k obnově stávajícího kabelového vedení veřejného osvětlení, včetně stožárů, všechny tyto činnosti jsou prováděny na základě odsouhlasené projektové dokumentace – EVR Velká Ohrada. Výkopové práce v tomto úseku byly provedeny velmi šetrně vůči stromům, žádný z nich nebyl vážným způsobem poškozen. Terénní úpravy by měly proběhnout hned po pokládce nového kabelového vedení ve stávající trase.
Děkujeme za podnět. THMP

Postup řešení:

23. 02. 2023 01:12:00

Dobrý den, v těchto místech dochází k obnově stávajícího kabelového vedení veřejného osvětlení, včetně stožárů, všechny tyto činnosti jsou prováděny na základě odsouhlasené projektové dokumentace – EVR Velká Ohrada. Výkopové práce v tomto úseku byly provedeny velmi šetrně vůči stromům, žádný z nich nebyl vážným způsobem poškozen. Terénní úpravy by měly proběhnout hned po pokládce nového kabelového vedení ve stávající trase.
Děkujeme za podnět. THMP