Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

Dražební vyhláška 149 EX 475/17-80 na den 30.09.2026

Od: 26. 08. 2026 Do: 29. 09. 2026
Dražby a exekuce
Odbor kancelář tajemníka
Značka: 149EX 475/17-80
Původce: Erbert Ivo, JUDr. - soudní exekutor, IČO: 72073462,Ivo Erbert
Adresát: Erbert Ivo, JUDr. - soudní exekutor, IČO: 72073462,Ivo Erbert
Stav: Erbert Ivo, JUDr. - soudní exekutor, IČO: 72073462,Ivo Erbert

Dokumenty ke stažení