Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

Dražební vyhláška 174 EX 2166/25-25 na den 29.09.2026

Od: 25. 08. 2026 Do: 28. 09. 2026
Dražby a exekuce
Odbor kancelář tajemníka
Značka: 174 EX 2166/25
Původce: Šnaider Dušan, Mgr. - soudní exekutor, IČO: 63641461,Dušan Šnaider
Adresát: Šnaider Dušan, Mgr. - soudní exekutor, IČO: 63641461,Dušan Šnaider
Stav: Šnaider Dušan, Mgr. - soudní exekutor, IČO: 63641461,Dušan Šnaider

Dokumenty ke stažení