Praha 13
Bezplatná linka 800 130 000

Dražební vyhláška 234 EX 16281/25-55 na den 23.09.2026

Od: 17. 08. 2026 Do: 22. 09. 2026
Dražby a exekuce
Odbor kancelář tajemníka
Značka: 234EX 16281/25-55
Původce: Pravdová Petra, Mgr. - soudní exekutorka, IČO: 03074722,Petra Pravdová
Adresát: Pravdová Petra, Mgr. - soudní exekutorka, IČO: 03074722,Petra Pravdová
Stav: Pravdová Petra, Mgr. - soudní exekutorka, IČO: 03074722,Petra Pravdová

Dokumenty ke stažení