Rozpočet MČ Praha 13 na rok 2021

Vážení občané,

Zastupitelstvo městské části Praha 13 usnesením č. UZ 0172/2021 ze dne 10.3.2021 schválilo Rozpočet městské části Praha 13 na rok 2021.

Rozpočet rozepsaný na jednotlivé položky je pro informaci k dispozici v budově radnice v Ekonomickém odboru (4.patro) a také v Informační recepci (přízemí), kde je připraven k nahlédnutí kompletní rozpočet (tabulky a komentáře) v písemné podobě.

Naleznete jej také na internetu (www.praha13.cz) v oblasti Městská část – Důležité dokumenty – Rozpočet městské části.

Ing. David Vodrážka
starosta

Rozpočet městské části Praha 13 na rok 2021
(hlavní činnost, finanční plán zdaňované činnosti včetně správcovských firem a příspěvkové organizace)